Jak zinterpretować moje eeg?

Witam, mam 27 lat, kobieta, od ponad 1.5 roku nawracające bóle głowy, pogłębiające się problemy z pamięcią krótkotrwała, zapominanie słów, problemy z tworzeniem zdan. Zostały wykoname badania takie jak MR angio w normie, rezonans odcinka szyjnego w normie nie licząc spłyconej lordozy szyjnej. Zwracam się z prośbą o interpretację EEG: w tylnych odpowadzeniach rejestruje się rytm alfa 11-12 Hz amp. 25-40 UV. W przednich odprowadzeniach dominuje niskonapięciowa czynność beta. RZ obecna. Hw nie zmienia zapisu. FS nie aktywuje nieprawidłowej czynności. Fotostymulacja wywołuje symetryczne wodzenie rytmów w odpowadzeniach potylicznych. Niestety wizytę u neurologa mam za jakiś czas. Z góry dziękuję za pomoc

Witam! Sam opis EEG nie wykazuje żadnych odchyleń od normy! Moim zdaniem wskazana konsultacja psychologiczna lub psychiatryczna - wykonają odpowiednie badania testowe i ew. zaproponują właściwe postępowanie. Jeżeli problem ma podłoże emocjonalne to jest możliwy (wręcz pewny) powrót do stanu wyjściowego. Powodzenia. W. Łuczkowski.