Co oznacza ten opis badania EEG?

Jako dziecko stwierdzona padaczka z omdleniami i bólami głowy. Leki depakine. Od 8 lat bez leków ale 3 lata temu 2 przypadki omdleń i ciągle bóle głowy. Opis badania EEG Zapis wykonywany w czuwaniu, zróżnicowany przestrzennie. Czynność podstawowa rytm alfa o czest. 10-11 Hz. Rz obecna. Podczas zapisu wielokrotnie zarejestrowani symetryczne i synchroniczne wyładowania zespołów fali ostrej z wolna pojedynczo i w grupach. Większe nasilenie zmian w HW. FS bez wpływu na zapis
KOBIETA, 30 LAT 2 miesiące temu

Ważny wywiad. Obserwacja. Kontakt z neurologiem. Ważny regularnytryb życia. Regularny. Sen. Ważna dobra zdrowa dieta. Może też suplementacja niedoborów Konieczna pełna ocena. PACJENTA. ! Stan ogólny , obciążenia , tryb życia i tryb pracy. Ważny też nastrój. , aktywność. , sen etc. Najlepiej pełna konsultacja z lekarzem który zna i badał Pacjenta. Pozdrawiam. Zapraszam