Co oznacza wynik badania EEG u 8-letniego dziecka?

Witam . Odebralam dzis wynik badania syna 8 lat 4 miesiace.  Powiedziano mi ze nie sa dobre i sie martwie . Czy moga panstwo powiedziec mi na co moze wskazywac taki wynik.  Oto opis : Badanie wykonano w czuwaniu z okresami sennosci. Zapis zróżnicowany przestrzennie. Czynność podstawowa w okolicy ciemieniowo-potylicznej składa  się z fal alfa 8-9 Hz o ampl. do 150 uV . RZ jest wyrażona.  W okolicach czołowych  dominuje niskonapięciowa czynność beta. We wszystkich okolicach widoczny jest narzut nisko- i srednionapięciowej czynnosci szybkiej a z przewagą w okolicach skroniowo-centralnych czynność  podstawowa wymieszana jest z licznymi falami theta. FS bez istotnego wpływu  na zapis. W HW widoczne są  uogólnione serie fal theta 7-4 Hz o ampl. do 320uV. Wniosek:Zapis z narzutem czynnosci szybkiej, bez asymetrii i zmian napadowych.

Do omówienia z Lekarzem leczącym, który zna dziecko. Sam opis badania niewiele wnosi, do interpretacji klinicznej, po konsultacji.
Bardzo ważny zdrowy tryb życia, regularne posiłki, sen, unikanie alkoholu i używek sport...
Zalecam pełną konsultację neurologiczną, najlepiej z wynikami badań. Ważny stan pacjenta, wywiad, choroby współwystępujące, stosowane leki; STAN PACJENTA! Ważny też nastrój i sen; tryb życia i aktywność fizyczna, stresy, leki, niepokoje. Ważny wywiad rodzinny.
Pozdrawiam i zapraszam .