Jak należy interpretować takie wyniki EEG?

poproszę o analizę wyniku eeg Badanie przeprowadzono w czuwaniu. Zapis z zachowaną organizacją przestrzenną. Czynność podstawowa składa się z symetrycznych, nieregularnych fal afa o częst. 8-9Hz i ampl. do 75uV współwystępujących z falami wolnymi thet. W przednich odprowadzeniach rejestruje się niskonapięciową czynność beta nałożoną na rytm podstawowy. Rz zaznaczona. W czasie spoczynku rejestruje się napadowe zespoły fali ostrej z falą wplną trwające do 1 sek. zlokalizowane w okol. skroniowo-ciemieniowo-potylicznej obustronnie. W czasie Hv zarejestrowano znaczne nasilenie wyładowań uogólnionych i pojawienie się zespołów iglicy fali. Wn: zapis czuwania spoczynkowy ze zmianami zlokalizowanymi, w czasie Hv nasilenie zmian.

Jaki wywiad, czy były zaburzenia świadomości ?? ataki padaczki ??? jakie leki ??? Najlepiej omówić z Lekarzem leczącym

... Opis to za mało konieczne zbadanie Pacjenta Ważny PACJENT i pełny wywiad, objawy, dolegliwości i wyniki badań Trudno powiedzieć bez badania Pacjenta Zapraszam na pełną konsultację; wywiad, badanie, analiza wyników Ważne także inne schorzenia, problemy, emocje, tryb życia; pracy, stresy, sen Ważne zażywane leki, dieta; regularne płyny , unikanie cukrów, Bardzo ważna forma ogólna, ćwiczenia , gimnastyka etc etc Pozdrawiam i zapraszam