Interpretacja wyników badania EEG u 36-latki

proszę o interpretację wyników badania EEG ..lekarz zlecił a teraz nie przyjmuje, chciał coś sprawdzić ale nie powiedział bo nie chciał mnie denerwować. Z góry bardzo dziękuję ...Rytm podstawowy alfa o częst 9,5-10,5 HZ ampl do 40 uV , przemieszany z rytmem szybkim, nieregularnym. Rz zaznaczona , symetryczna. W zapisie zarejestrowano pojedyncze wyładowania fal ostrych o s do 90 ms , ampl do 70uV , w odpr. centralno-potylicznych i skroniowo-potylicznych obustronnie oraz obustronny odpr. ciemieniowo-skroniowych i potyliczno-skroniowych. Pod wpływem Hv nasilają się wyładowania fal ostrych. Pod wpływem FS rejestruje się wyładowania uogólnione fal wolnych theta o częst 5,5-7,5HZ , ampl. do 40 uV z nałożoną czynnością podstawową.

Ważny pełny wywiad, objawy, czemu zlecano EEG, jakie poprzednio ?? OPOS EEG niewielkie zmiany patologiczne "Rytm podstawowy alfa o częst 9,5-10,5 HZ ampl do 40 uV , przemieszany z rytmem szybkim, nieregularnym. Rz zaznaczona , symetryczna. W zapisie zarejestrowano pojedyncze wyładowania fal ostrych o s do 90 ms , ampl do 70uV , w odpr. centralno-potylicznych i skroniowo-potylicznych obustronnie oraz obustronny odpr. ciemieniowo-skroniowych i potyliczno-skroniowych. Pod wpływem Hv nasilają się wyładowania fal ostrych. Pod wpływem FS rejestruje się wyładowania uogólnione fal wolnych theta o częst 5,5-7,5HZ , ampl. do 40 uV z nałożoną czynnością podstawową. "

Opis do interpretacji klinicznej! ; Analiza poprzedniego leczenia i wyników badan !! Mam nadzieję, że będzie lepiej !!

.Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, analiza wyników badan i pełny wywiad, dłuższa rozmowa Najważniejszy stan Pacjenta : fizyczny i psychiczny , inne schorzenia, przyjmowane leki, ale też sytuacja życiowa, rodzinna w pracy i w otoczeniu ; W okresie pandemii obserwuję dużo więcej zaburzeń lękowo-depresyjnych i psychosomatycznych!! Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację !!