Co oznacza taki obraz EEG u 44-latki?

Mam wynik badania elektroencefalograficznego proszę o interpretację? W ok. potylicznych rejestruje się czynność alfa 9-10Hz o amp. do 60 mV. R.z. zaznaczona. W ok. skroniowo-centralno-ciemieniowych rejestruje się w sposób rozsiane liczne poj. i po kilka fale theta 6-7 Hz o amp. do 70mV oraz pojedyncze fale ostre o amp. do 80 mV. Hv nasila te zmiany. W czasie całego zapisu także w Hv i Fst, kilkakrotnie zarejestrowane w sposób uogólniony synchroniczne grupy fal ostrych i zaostrzonych fal theta 5-6 Hz o amp. do 120 mV. Orzeczenie: zapis nieprawidłowy wykazuje zmiany w okolicach skroniowo-centralno-ciemieniowych z uogólniony elementami napadowymi. Dodam że badanie robiłam ze względu na częste bóle.

OPIS EEG zmiany napadowe po prowokacji hiperwentylacją i fotostymullacją !! Opis to za mało Opisy badań do interpretacji klinicznej, po badaniu. WAŻNY PACJENT i OBJAWY; sam opis badania to za mało .. Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, , przejrzenie wyników badań; Jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen; Objawy depresji, lęku, zaburzenia nerwicowe, zaburzenia snu, często konieczna ocena psychologiczna, a nawet psychiatryczna.... Ważny Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy ; dieta, etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog