Opis EEG głowy i silne bóle głowy

Witam serdecznie,robiłam EEG głowy w związku z bólami głowy i wynik jest taki : Zapis średnio napięciowy o prawidłowej czynności podstawowej. RZ . okresowo rejestruje się krótkie uogólnione wyładowania fal 304 cyk na sek. o amp. do 100mv,okresowo z cechami zbliżonymi do napadowości.w Fs podobnie.w Hv fale theta i falami ostrymi uogólnione do amp. 100 mv i cechach napadowości. Zapis nieprawidłowy zmiany uogólnione z nasileniem w HV. Co to oznacza? Katarzyna J.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zapis jest nieprawidłowy. Proszę udać się na wizytę do specjalisty neurologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.