Co oznaczają wyniki badania przy problemach z koncentracją?

Opis badania: Na zapis czynności podstawowej składają się fale alfa o amp 50 uV RZ Z okolic skroniowo ciemieniowo potylicznych fale theta i fale ostre prawie w sposób ciągły , okresowo fale the uogulniają się do amp 90-100 uV i przybierają charakter napadowości. W Fs podobnie W Hv nasilenie zmian. Dość liczne uogólnienione wyładowania fal theta i zespołów fala wolna fala ostra o amp 120 uV. Zaznacza się lekka przewaga strony lewej. Mam problemy z pamiecia i koncetracją ciagle czuje sie zmeczony i czasem czuje sie jak bym usypial łapał doła jak stoje lub siedze?

Witam!
Zapis EEG przemawia za obniżeniem progu pobudliwości drgawkowej. Wskazany RM głowy, kontrola EEG, może po prowokacji wymuszoną bezsennością. Dalej należy diagnozować, a po ustaleniu rozpoznania leczyć.
Powodzenia
W. Łuczkowski.