O czym może świadczyć wynik EEG 24-letniej osoby?

eeg : rytm alfa obfity, nieznacznie zaostrzony, w odprowadzeniach czołowo skroniowych rozsiane fale theta i ostre (z przewagą strony prawej) z tendencją do napadowości, Hv i Fs- zapis podobny RZ obecna Czy to może świadczyć o padaczce? wiem, że nieprawidłowe eeg mogą mieć zdrowi ludzie, ale mnie niepokoją moje objawy takiego nagłego zapominania gdzie jestem i co w tej chwilii mam robić

Witam!
Zapis EEG przemawia za obniżeniem progu pobudliwości drgawkowej. Proszę powtórzyć badanie na innej aparaturze i ew. po prowokacji wymuszoną bezsennością. Ew. można spróbować potem z lekami p/padaczkowymi, ale takimi, które nie dają funkcjonowania w stylu "cyborga". Na lekach ponowne EEG (po 2-4 tygodniach).
Powodzenia
W. Łuczkowski.