Jak rozumieć mój zapis eeg?

Mam pytanie co zapisu EEG W zapisie badania występują głównie grupy fal wolnych delta i pojedyncze fale ostre RZ obecne HU nie wpływa na zapis. Zapis patologiczny z tendencją do napadowości. Dodam że leczę się od roku biorę depakine chromo 2 x po 500 mg rano i wieczorem i moje pytanie brzmi czy wynik jest zły i coś się dzieje? Bo od roku od wdrążenia leków brak ataków padaczki.

Witam! Sam zapis jest patologiczny, przemawia za obniżeniem progu pobudliwości drgawkowej, natomiast fakt, że od roku nie miał Pan napadów padaczkowych przemawia za dobrze dobranym leczeniem. Leczymy człowieka, a nie jego zapis eeg. Powodzenia W. Łuczkowski.