O czym świadczy wynik EEG 30-letniej kobiety?

Bardzo proszę o odpowiedź, czy poniższy wynik EEG jest prawidłowy: Zapis niskonapięciowy (do 30nV), słabo zorganizowany z napadowymi wyładowaniami w okolicach czołowo-skroniowych i potylicznych.

Witam!
Opierając się na tym co Pani napisała należy wnioskować, że ma Pani obniżony próg pobudliwości drgawkowej, czyli bioelektryczną gotowość do czynności napadowej. Badanie EEG należy powtórzyć wzbogacone o próby prowokacyjne (wymuszona bezsenność, ew. prowokacja farmakologiczna i typowe HV i fotostymulacja).
Z poważaniem
W. Łuczkowski