Jak interpretować wynik badania EEG u 29-latka?

Dzień dobry. Prosiłbym o zinterpretowanie wyniku eeg. : zapis spoczynkowy z rytmem alfa 10-12hz woltazu 20-30 UV oraz sekwencja rytmu beta. R.z. Zaznaczona. Podczas 3 min hw rejestruje się kilkakrotnie uogolnione kilkusekundowe wyładowania wysokowoltazowych iglic i wieloiglic. FS. Bez wpływu. orzeczenie: zapis spoczynkowy w granicach normy. Wykazuje zmiany napędowe uogolnione aktywowane HW.

Witam!
Zapis po prowokacji HV wykazuje obniżenie progu pobudliwości drgawkowej - czynność napadową. Co było przyczyną zlecenia EEG. Diagnostykę neurologiczną należy pogłębić: RM głowy, dokładne badanie neurologiczne.
Powodzenia
W. Łuczkowski.