Co oznacza wynik EEG 26-latki?

Witam. Jestem kobietą i mam 26lat. Wykonałam zapis EEG ze względu na częste bóle głowy, napadowe ograniczenie widzenia do zera, zawieszanie się i uczucie bezwładności ciała. Opis badania: Badanie wykonano w czuwaniu. Zapis słabo zróżnicowany przestrzennie, symetryczny. Czynność podstawowa nieregularna, szybka w okolicy ciemieniowo - potylicznej składa się z rytmu alfa 8-11Hz o amplitudzie 50-60mV, nieco niższej w pozostałych okolicach czołowych. RZ wyrażona. W okolicy centralnej i skroniowej, rzadziej w okolicach tylnych czynność podstawowa wymieszana jest z dużą ilością rytmu beta. Fs bez wpływu na zapis. Podczas hw kilkukrotnie wystąpiło wyładowanie wysokonapięciowych polimorficznych fal wolnych theta 6-7c/sek. W rozpoznaniu: incydenty napadowe. W orzeczeniu: zapis ze zmianami napadowymi podczas hiperwentylacji. Co to oznacza? Pozdrawiam

Witam!
"Zapis spoczynkowy w granicach normy". Po prowokacji hiperwentylacją pojawia się czynność napadowa - obniżenie progu pobudliwości drgawkowej (subkliniczne napady padaczkowe). Badanie należy powtórzyć w formie standard i po prowokacji wymuszoną bezsennością.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.