Co oznacza wynik badania EEG głowy u 29-latki?

Witam! Właśnie otrzymałam wyniki badań EEG głowy Opis: W zapisie spoczynkowym dominuje niezbyt regularny rytm fal alfa 9-11 c /sek. Na tym tle w odpr.czołowo-centralnych i czołowych widoczne są liczne grupy fal wolnych theta 5-7 c/sek. O ampl.nieco wyższej od tła Ponadto zarejestrowano nieliczne krótkie fragmenty dysrytmii z obecnością fal o ostrych kształtach gł.w odpr.prawopolkulowych nieco nasilajace się i uogolniajace w trakcie HW Obecny nakladajacy się artefakt mięśniowy RZ obecna FS bez istotnego wpływu na zapis wodzenie rytmu obecne ORZECZENIE: Zapis nieprawidłowy z obecnością nielicznych fragmentów dysrytmii fal o ostrych kształtach nieco nasilajacych się w HW

Witam!
Zapis EEG patologiczny, obniżony próg pobudliwości drgawkowej. Proponuję powtórzenie badania na innym aparacie. Z jakiego powodu było wykonane badanie?
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.