O czym świadczy EEG u 22-latka?

Bardzo proszę o ocenę eeg czy wskazuje ono na istnienie padaczki? W poprzednim badaniu wykazało napady jednak nie zgadzam się z tym i powtorzylem badanie. Czynność podstawowa o prawidłowej organizacji przestrzennej , w odprowadzeniach ciemieniowo potylicznych składa się z fal Alfa 11 Hz o amplitudzie do 23 uV i serii niskonapięciowego rytmu beta. R.Z. obecna. rejestruje się fragmenty zapisu o obrazie senności i snu. hiperwentylacja i fotostymulacja nie aktywują krzywej EEG

Witam! Ten opis EEG (który Pan przedłożył) Jest prawidłowy, nie potwierdza obniżenia progu pobudliwości drgawkowej. Pozdrawiam W. Łuczkowski.