Co znaczą zmiany rozsiane ze zmienną przewagą stron, z tendencją do występowania napadowego?

Dzień dobry, na pobycie w szpitalu podano mnie temu badaniu i nic nie powiedziano po wypisie prócz wreczenia mi karty. Także nie wiem czy jestem normalna :-o W odprowadzaniac czołowych rejestruje się niskonapieciowa czynność, w pozostałych dominuje dość regularna alfa 10-10,5 Hz o napięciu do 67 mkv Rz wyrażona.Na tym tle rejestrują się we wszystkich odprowadzeniach -ze zmienną przewagą stron grup fal ostrych o napięciu do 110 mkV oraz theta 3,5 -4,5 Hz o napięciu 90 mkV z tendencją występowania napędowego. Hv nasila zmiany. fs(-) Orzeczenie; zapis eeg wykazuje znacznego stopnia zmiany rozsiane-ze zmienną przewagą stron, z tendencją do występowania napadowego

Witam!
Z zapisu EEG wynika, że ma Pani obniżony próg pobudliwości drgawkowej, czyli skłonność do napadów padaczkowych. Konieczna dalsza diagnostyka i ew. leczenie.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.