Dlaczego mam takie drętwienie ciała?

Witam, mam 32 lata, nie palę od prawie roku, a mój problem zaczął się około 2 lat temu po wypadku w którym miałem złamane obie nogi. Mianowicie drętwieje mi często lewa strona ciala,a zwłaszcza noga, powiększyły mi się żyły na wspomnianej nodze, czuję bóle a dokładnie kłucia zawsze w tych samych miejscach,a dokładnie przy pachwinie, za kolanem na zgięciu i łydce. Czasami dochodzi kłucie pod lewą pachą. Ciśnienie mam w normie w granicach 125-135/ 80-90. Mierze codziennie. Już o codziennych bólach głowy nie wspomnę. ( Mam dwa małe tętniaki mózgu po 2mm ale one zostały wykluczone jeśli chodzi o ból głowy) Boję sie, ze to są początki zakrzepicy, dodam że 25 lat temu mój tata miał udar mózgu w wieku 36 lat. EKG serca miałem robione kilkakrotnie w ciągu tych dwóch i wyniki były w porządku, ponad rok temu miałem robionego Dopplera na obie nogi i też było w porządku lecz wtedy nie miałem tak widocznych żył jak teraz. Przyznam że jest to bardzo męczące bo myślę o najgorszym. Już zacząłem brać leki przeciwlękowe,a co będzie później to nawet nie chcę myśleć. Proszę, pomóżcie...

Po dużym urazie ze złamaniem obu konczyn dolnych, pewnie też uraz kręgosłupa; nie można dziwic się, że występują drętwienia ; Opisane zmiany w głowie, "małe tętniaki" etc etc

Do interpretacji klinicznej! Ważny PACJENT< WYWIAD< OBJAWY! Ważna kompleksowa ocena ;Tarczyca, serce, stresy, emocje Pełny wywiad, analiza wyników badan ' Objawy mogą mieć różne tło, nawet zaburzenia hormonalne, elektrolitowe, inne; Warto przeanalizować wszystkie możliwe przyczyny łącznie z zaburzeniami nastroju, napięciem, niepokojem, obawami i stresami...; Jaki stan ogólny? Jakie inne objawy ; do obserwacji i pełnej oceny ; Konieczna pełna konsultacja neurologiczna ; pełna ocena; wywiad i badanie ; Jaki stan ogólny i neurologiczny, jaki nastrój; Konieczne badanie , analiza dotychczas wykonanych badań ; jakie leki, inne obciążenia , Jaki rodzaj pracy i tryb życia ; inne schorzenia; Nawyki, nastrój, sen etc Pozdrawiam i zapraszam