Dlaczego nie mogę normalnie spać?

Jakie badania mógłbym zrobić lub do kogo się jeszcze udać? Już długi czas nie jestem w stanie normalnie trenować i uprawiać sportu, ponieważ czuję się cały czas osłabiony i zmęczony oraz senny do tego wszystkiego dochodzi okropne samopoczucie , miałem też często problemy ze snem lecz dostałem od lekarza lek na sen i mogę spać normalnie, dodatkowo często odczuwam jakby ciężkie i szybko męczące się przez, które czasem przechodzi jakby mrowienie. Robiłem badania krwi a mianowicie: ferrytynę, żelazo , morfologie, lipidogram, kreatynine, ck , sód, potas , testosteron, próby wątrobowe ,glukozę, insuline,D3,badania na boleriozę wszystko wyszło w porządku jedyne co to mały poziom ferrytyny[48] przy dobrym wyniku żelaza. Przyjmuje suplement na żelazo od około trzech tygodni lecz nie czuje po nim poprawy zdrowia, Mam tarczycę lecz jestem pod kontrolą endokrynologa i wyniki są w porządku. Miałem robiony rezonans magnetyczny głowy lecz wszystko tez w porządku. Odżywiam się zdrowo oraz suplementuje. Nie wiem co może być przyczyną tego, lekarz rodzinny tez nie wie, a ja bardzo chciałbym trenować, dostałem leki triticco i przyjmuje w najniższej dawce1/3 75mg i mogę spać normalnie lecz nawet mimo wsypania objawy nie ustępują i czuje się fatalnie. Bardzo proszę o pomoc co mogłoby być przyczyną tego wszystkiego?

Jaki stan ogólny? Jakie inne objawy ; do obserwacji i pełnej oceny ; Konieczna pełna konsultacja psychologiczna; może też neurologiczna ; pełna ocena; wywiad i badanie ; Jaki stan ogólny i neurologiczny, jaki nastrój; Konieczne badanie , analiza dotychczas wykonanych badań ; jakie leki, inne obciążenia , Jaki rodzaj pracy i tryb życia ; inne schorzenia; Nawyki, nastrój, sen etc

Pozdrawiam i zapraszam