Co może oznaczać uczucie gwizdania w uszach?

Witam mam problem z gwizdem w uszach zrobiłem tomografie głowy wszystko w porządku laryngolog też nic nie znalazł jest to bardzo uciążliwe nie mogę już spać a na kolejne badania trzeba długo czekać . Co mam robić ?

Jaki słuch, cisnie nie; krążenie, kręgosłup ??? Najważniejszy PACJENT . Stan fizyczny i emocjonalny...
Najważniejsze Pacjent; objawy, wywiad, stan ogólny i neurologiczny; Inne obciążenia chorobowe, nastrój, sen; tryb życia, sprawność; etc
Wskazana pełna konsultacja neurologiczna, wywiad, badanie, analiza wyników badań jeśli bóle będą się nasilały . Pozdrawiam i Zapraszam