Czy to spowodowane jest skrzywieniem kręgosłupa?

Witam. Mam skrzywienie kręgosłupa. Od kilku dni odczuwam ból w odcinku lędźwiowym. Nie jest to duży ból ale jest. Odczuwam także ból w brzuchu. Czy jest to spowodowane skrzywieniem kręgosłupa i czy minie samo?

Konieczna pełna konsultacja!! Trudno powiedzieć .... Zależy jakie zmiany w kręgosłupie, jaki tryb życia i pracy, jakie bóle ????

Konieczne pełne badanie neurologiczne ; historia choroby i leczenia; analiza zakresu ruchomości, sprawności ; ocena dolegliwości, ogólnej sprawności i formy Pacjenta ; Ważny stan pacjenta, wywiad chorobowy, obciążenia; stan ogólny i neurologiczny, stan psychiczny i emocjonalny; wyniki badań .

Konieczna KOMPLEKSOWA OCENA STANU PACJENTA : RR wydolność, Pełny wywiad, badanie , Labor : lipidy, glukoza, elektrolity pełne : Na K Mg Ca Cl; kreatynina etc i Jaki wywiad, czynniki ryzyka: otyłość, cholesterol, cukrzyca choroby serca Do pełnej konsultacji neurologicznej z wynikami badań Pozdrawiam i zapraszam