Co może znaczyć ten ból lewego biodra w pachwinie?

Odczuwam silny ból lewego biodra w pachwinie. USG nic wielkiego nie wykazało. Ortopeda zalecił rehabilitację. Tymczasem z innych powodów miałam RM miednicy i tam czytam m.in. obrzęk szpiku kostnego przedniej części głowy kości udowej. Widoczne węzły chłonne do 15x8 mam prawdopodobnie o charakterze odczynowym. Mam się martwić?

Do omówienia z Lekarzem leczącym, z ortopedą Jaki stan ogólny, waga, sprawność , inne schorzenia Opisane zmiany zwyrodnieniowe odczynowe do omówienia : " OPIS MRI RM miednicy i tam czytam m.in. obrzęk szpiku kostnego przedniej części głowy kości udowej. Widoczne węzły chłonne do 15x8 mam prawdopodobnie o charakterze odczynowym. "

Konieczna pełna konsultacja!! Trudno powiedzieć .... Kontrola ciśnienia i pulsu , badania podstawowe ;

Konieczne pełne badanie ogólne i neurologiczne ; historia choroby i leczenia; analiza zakresu ruchomości, sprawności ; ocena dolegliwości, ogólnej sprawności i formy Pacjenta ; Ważny stan pacjenta, wywiad chorobowy, obciążenia; stan ogólny i neurologiczny, stan psychiczny i emocjonalny; wyniki badań .

Konieczna KOMPLEKSOWA OCENA STANU PACJENTA : RR wydolność, Pełny wywiad, badanie , Labor : lipidy, glukoza, elektrolity pełne : Na K Mg Ca Cl; kreatynina etc i Jaki wywiad, czynniki ryzyka: otyłość, cholesterol, cukrzyca choroby serca Do pełnej konsultacji neurologicznej z wynikami badań Pozdrawiam i zapraszam