Co może znaczyć drętwienie e palcach w czasie snu?

Podczas snu doznaję drętwienia palców u rąk, stają się sztywne, bardzo mnie to boli i przeszkadza w czasie snu , trudno jest odzyskać czucie w palcach Do kogo powinienem się udać i jak to leczyć? , czy to jest do wyleczenia i od czego mogło to powstać.

Częste nicne drętwienia w przebiegu zaspołu cieśni nadgarstka, w niedoczynnosci tarczycy, u osób otyłych, z cukrzycą; przy zmianach zwyrodnieniowych w kręgosłupie itd itd...

Konieczna pełna konsultacja!! Trudno powiedzieć .... Kontrola ciśnienia i pulsu , badania podstawowe

Konieczne pełne badanie neurologiczne ; historia choroby i leczenia; analiza zakresu ruchomości, sprawności ; ocena dolegliwości, ogólnej sprawności i formy Pacjenta ; Ważny stan pacjenta, wywiad chorobowy, obciążenia; stan ogólny i neurologiczny, stan psychiczny i emocjonalny; wyniki badań .

Konieczna KOMPLEKSOWA OCENA STANU PACJENTA : RR wydolność, Pełny wywiad, badanie , Labor : lipidy, glukoza, elektrolity pełne : Na K Mg Ca Cl; kreatynina etc i Jaki wywiad, czynniki ryzyka: otyłość, cholesterol, cukrzyca choroby serca Do pełnej konsultacji neurologicznej z wynikami badań Pozdrawiam i zapraszam