Co oznacza takie zdanie?

Rezerwy płynowe przymózgowe częściowo wyczerpane co to oznacza? Proszę o odpowiedź.

To fragment opisu badania ; Do interpretacji klinicznej z obrazem CD badania i z PACJENTEM Ważny stan pacjenta, wywiad chorobowy, obciążenia; stan ogólny i neurologiczny, stan psychiczny i emocjonalny; wyniki badań .

Konieczna KOMPLEKSOWA OCENA STANU PACJENTA : RR wydolność, Pełny wywiad, badanie , Labor : lipidy, glukoza, elektrolity pełne : Na K Mg Ca Cl; kreatynina etc i Jakie wywiad, czynniki ryzyka: otyłość, cholesterol, cukrzyca choroby serca Do pełnej konsultacji neurologicznej z wynikami badań Pozdrawiam i zapraszam