Co znaczą te objawy po udarze u taty?

Dzień dobry. Mój tata 19.06 przeszedł udar. Od tygodnia jest w domu. Martwię się ponieważ w nocy budzi się co godzinę, majaczy, mówi różne dziwne rzeczy. Np żeby mu podłączyć i pokazuje tak jakby chodziło o cewnik i ze go piecze. Ma dodatkowo problemy z dodawaniem moczu i wypróżnianiem się. Dodatkowo bardzo martwi mnie to, że śpi z otwartymi oczami. W ogóle ich nie zamyka. Dlaczego tak się dzieje? Żaden z lekarzy mi nie odpowiedział do tej pory na to pytanie.

Konieczna pełna konsultacja!! Trudno powiedzieć .... Ważna historia choroby, wyniki badań szpitalnych, rodzaj udaru, stopień uszkodzenia mózgu i stan Pacjenta Do omówienia z Lekarzami Leczącymi!!! Jakie inne schorzenia temperatura ?? Jakie wyniki badań Jak karmienie, pojenie, oddawanie moczu, Czy nie ma zastoju Czy nie ma infekcji ???

Kontrola ciśnienia i pulsu , badania podstawowe

Konieczne pełne badanie neurologiczne ; historia choroby i leczenia; analiza zakresu ruchomości, sprawności ; ocena dolegliwości, ogólnej sprawności i formy Pacjenta ; Ważny stan pacjenta, wywiad chorobowy, obciążenia; stan ogólny i neurologiczny, stan psychiczny i emocjonalny; wyniki badań .

Konieczna KOMPLEKSOWA OCENA STANU PACJENTA : RR wydolność, Pełny wywiad, badanie , Labor : lipidy, glukoza, elektrolity pełne : Na K Mg Ca Cl; kreatynina etc i Jaki wywiad, czynniki ryzyka: otyłość, cholesterol, cukrzyca choroby serca Do pełnej konsultacji neurologicznej z wynikami badań Pozdrawiam i zapraszam