Interpretacja wyniku rezonansu głowy

Witam co oznacza wynik rezonansu głowy w istocie białej obu półkul mózgowych kilka niewielkich ogniska podwyższonego sygnału w t2 i trim w różnej wielkości do 3_4 mm bez restrukcji dyfuzji i wzmocnienia pokontrasowego raczej zmiany demielinizacyjne naczyniopochodne

OPIS MRI DO INTERPRETACJI KLINICZNEJ Dlaczego wykonywano badanie ???? Konieczna pełna konsultacja!! Trudno powiedzieć .... Kontrola ciśnienia i pulsu , badania podstawowe

Konieczne pełne badanie neurologiczne ; historia choroby i leczenia; analiza zakresu ruchomości, sprawności ; ocena dolegliwości, ogólnej sprawności i formy Pacjenta ; Ważny stan pacjenta, wywiad chorobowy, obciążenia; stan ogólny i neurologiczny, stan psychiczny i emocjonalny; wyniki badań .

Konieczna KOMPLEKSOWA OCENA STANU PACJENTA : RR wydolność, Pełny wywiad, badanie , Labor : lipidy, glukoza, elektrolity pełne : Na K Mg Ca Cl; kreatynina etc i Jaki wywiad, czynniki ryzyka: otyłość, cholesterol, cukrzyca choroby serca Do pełnej konsultacji neurologicznej z wynikami badań Pozdrawiam i zapraszam