Jak leczyć uzależnienie od tego leku?

Jestem uzależniona od leku Doreta. Próbuje sama odstawić, ale marne skutki uboczne. Poproszę o wskazanie specjalisty z Łodzi, który jest w stanie mi pomoc

Konieczna pełna konsultacja!! Trudno powiedzieć .... Kontrola ciśnienia i pulsu , badania podstawowe

Konieczne pełne badanie neurologiczne ; historia choroby i leczenia; analiza zakresu ruchomości, sprawności ; ocena dolegliwości, ogólnej sprawności i formy Pacjenta ; Ważny stan pacjenta, wywiad chorobowy, obciążenia; stan ogólny i neurologiczny, stan psychiczny i emocjonalny; wyniki badań .

Konieczna KOMPLEKSOWA OCENA STANU PACJENTA : RR wydolność, Pełny wywiad, badanie ; wyniki labor; Jaki wywiad, czynniki ryzyka: otyłość, cholesterol, cukrzyca choroby serca Do pełnej konsultacji neurologicznej z wynikami badań Pozdrawiam i zapraszam