Dlaczego nie mam czucia na ramieniu?

Witam! Od zawsze z lewej strony z tylu na ramieniu miałam punkt w którym nie miałam czucia, przy dłuższej pozycji stojącej, gdy pracuje i gdy mój kręgosłup przeciąża się czuje ze ten punkt stał się większy. Nad lewa łopatką czuje dotyk ale nie tak jak powinnam go czuć, jest słabszy. Dodatkowo czuje tez mrowienie właśnie przy dotyku. Gdy próbuje to rozmasować to uczucie jest bardzo dziwne, ból, mrowienie a zarazem nie czuje dokładnie w jakim miejscu dotykam... co to może być ? Czy to coś poważnego? Czasami samoistnie ponawiają się mrowienia w tym miejscu ale to właściwie przy wysiłku. Pozdrawiam i proszę o poradę.

Warto przeanalizować wszystkie możliwe przyczyny bólów i zawrotów głowy, łącznie z zaburzeniami nastroju, napięciem, niepokojem, obawami i stresami...; mogą wskazywać na tło emocjonalne...

Jaki stan ogólny? Jakie inne objawy ; do obserwacji i pełnej oceny ; Konieczna pełna konsultacja neurologiczna ; pełna ocena; wywiad i badanie ; Jaki stan ogólny i neurologiczny, jaki nastrój; Konieczne badanie , analiza dotychczas wykonanych badań ; jakie leki, inne obciążenia , Jaki rodzaj pracy i tryb życia ; inne schorzenia; Nawyki, nastrój, sen etc

Pozdrawiam i zapraszam