Co można zrobić z tym uciskiem skroni?

Witam jestem Marcin mam 33 lata. Od ponad 2 lat walczę i szukam rozwiązania dla moich przypadłości. A są niemi ucisk między skronią a uchem z obu stron (przy wzmożonym ucisku zawroty głowy, uczucie jak bym miał za chwilę zemdleć). Byłem u lekarza rodzinnego, następnie w poradni otolaryngologicznej - nic nie stwierdzono, następnie u neurologa później na MRI głowy po czym neurolog stwierdził że nie widzi nic niepokojącego, następnie u alergologa na testach wykazało uczulenie na kurz, roztocza i sierści - tabletki pomagaja na katar i łzawienie z oczu ale ucisk pozostaje. Co jeszcze mogę sprawdzić? Alergolog sugeruje dentystę ale sam nie wiem... sprawdzę za 2 miesiące bo wtedy mam wizytę. Ale może jeszcze to coś innego. Bardzo proszę o pomoc, naprawdę ciężko tak funkcjonować:(

Warto przeanalizować wszystkie możliwe przyczyny bólów i zawrotów głowy, łącznie z zaburzeniami nastroju, napięciem, niepokojem, obawami i stresami...; Liczne konsultacje i prawidłowe wyniki badań mogą wskazywać na tło emocjonalne...

Jaki stan ogólny? Jakie inne objawy ; do obserwacji i pełnej oceny ; Konieczna pełna konsultacja neurologiczna ; pełna ocena; wywiad i badanie ; Jaki stan ogólny i neurologiczny, jaki nastrój; Konieczne badanie , analiza dotychczas wykonanych badań ; jakie leki, inne obciążenia , Jaki rodzaj pracy i tryb życia ; inne schorzenia; Nawyki, nastrój, sen etc

Pozdrawiam i zapraszam