Co mogą znaczyć moje problemy z równowagą?

Witam. Od 4 lat mam problemy z chodzeniem a dokładnie z utrzymaniem równowagi , przejście kilkudziesięciu metrów sprawia mi wielki problem ze względu na zawroty głowy, mam uczucie jak by ziemia się podemną zapadła do tego nie wyobrażalny ból głowy promieniujący do oka i zatoki zawsze z prawej strony. Odwiedzilam juz bardzo wielu lekarzy neurologów, kardiologów laryngologów i nic..po za wynikami z rezonansu które miałam wykonane już 3 x w ciągu 3 lat w których wyszły zmiany demielizacyjne ale każdy lekarz twierdzi że są to stare zmiany pozapalne lub niedokrwienne i nie wiem już gdzie mam się udać pomocy !

Czy zawroty i "problemy z chodzeniem " narastają, czy powodują upadki ?? Jakieś odchylenia w badaniu neurologicznym ?? Jaki wzrok i słuch, stan ogólny, nastrój, sen, tryb zycia, pracy; stresy etc....
MRI do interpretacji klinicznej; po konsultacji; Jaki nastrój ??
Pisze Pani: " Odwiedzilam juz bardzo wielu lekarzy neurologów, kardiologów laryngologów i nic..po za wynikami z rezonansu które miałam wykonane już 3 x w ciągu 3 lat w których wyszły zmiany demielizacyjne ale każdy lekarz twierdzi że są to stare zmiany pozapalne lub niedokrwienne"
Wskazana pełna konsultacja neurologiczna: i ocena nastroju; wywiad, badanie, przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Wskazane regularne kontrole u Neurologa ; z dotychczasową dokumentacją, wynikami badań ; do rozważenia jakiego typu zawroty, jaka dynamika objawów, jakie stosowano leczenie i z jakim efektem ? ...
Skoro w 3x badaniu MRI nie ma dynamiki zmian, to raczej nic złego się nie dzieje . Pozdrawiam i zapraszam.