Osłabiona ręka i ból ramienia

witam od kilku dni mam osłabioną lewą rękę i ból ramienia w rezonansie wyszły 2 zmiany 8 mm i prążki typ 3 p płynie mój neurolog twierdzi że to nie sm , co robić dalej

Ból ramienia i osłabienie lewej ręki to nie są objawy charakterystyczne dla SM
Mogą być wynikiem przeciążenia kręgosłupa i barku, spowodowane intensywnym wysiłkiem, ćwiczeniami na siłowni, upadkiem, szarpnięciem etc...
Wskazana pełna konsultacja z wynikami badań MRI,
może USG barku
Pozdrawiam