Co robić z tym bólem pod pachą?

Witam , od kilku lat odczuwam bòl pod pachą jakby mocne ukłucie kijem , bol nie jest caly czas tylko pojawia sie w pewnym punkcie przy skręcie szyją. Id 4 miesięcy doszedl kłujący ból prawej piersi oraz prawego podrzebrza ., oraz ból prawej lopatki. Ból pojawia sie od czasu do czasu , kilkanascie razy w ciągu dnia. Nie jest to ból bardzo duży , w skali of 1 do 10 jest to 4 . Dodatkowo utrxymije sie dziwne uczucie ciężkości po prawej stronie piersi I duzy dyskomfort Spania na prawym boku , kyorej powoduje że nie moge swobodnie oddychać leżąc na prawym boku. Ból dotyczy tylko I wyłącznie prawej strony Badanie manualne przez lekarza piersi nic nie wykazało , rezonans magnetyczny szyi też nic nie wykazał. Badania krwi w porządku oprócz niskiej Ferrytyny oraz za wysokiej B12 . Nie wiem czy ma to zwiazek ale mam ogromną swędzącą wysypkę na calym ciele , ktora po antybiotyku , sterydach powoli ustępuje. Najbardziej mnie martwi ten ból I dyskomfort oddechu przy spanie na prawym boku . Co może być przyczyną? Jakie badania zrobič ?

Do pełnej kosultacji; , moga mieć różne tło,Warto przeanalizować wszystkie możliwe przyczyny bólów łącznie z zaburzeniami nastroju, napięciem, niepokojem, obawami i stresami...;

Jaki stan ogólny? Jakie inne objawy ; do obserwacji i pełnej oceny ; Konieczna pełna konsultacja neurologiczna ; pełna ocena; wywiad i badanie ; Jaki stan ogólny i neurologiczny, jaki nastrój; Konieczne badanie , analiza dotychczas wykonanych badań ; jakie leki, inne obciążenia , Jaki rodzaj pracy i tryb życia ; inne schorzenia; Nawyki, nastrój, sen etc

Pozdrawiam i zapraszam