Co robić z tym bólem stawu skokowego?

Witam. Od 2 lat borykam się z bólem lewego stawu skokowego. Przez ten czas bylem juz u 4 ortopedów. Mialem wstrzykiwany kwas hialuronowy, jak i cortyzol i różne blokady które pomagały na jakiś czas. Po podjęciu przez jednego z ortopedów większego zaangażowania, zostałem skierowany na badania USG RTG Krwi i Rezonans magnetyczny. Badania nie wskazały zadnych nieprawidłowości po za stanem zapalnym w okolicy kości trójkatnej. Chcialbym zaznaczyć że mam problem z pełnym zgieciem i wyprostem stopy. Towarzyszy temu bol jakby rozciagania. I miejscowy bol który jest przy dityku pod kostka od zewnętrznej strony. Taki punktowy ból. Zostałem skierowany na artroskopia stawu. Została usunięta kosc trójkątna i z przodu fragment tkanek miękkich między koscia piszczelowa. Zabieg artroskopi mialem 8 października. Byłem 3 dni w szpitalu a od poniedziałku 12 Października mam rehabilitacje 2 razy w tygodniu i masaz limfatyczny. W srode 21 października mialem usunięte szwy. Noga jest delikatnie opuchnieta i sina od strony pięty aż pod koste po obu stronach. Przy rozciąganiu stopy i zginaniu dalej czuje ból jak by rozciaganie.. nie mogę w dalszym ciągu całkiem zgiąć i wyprostować stopy, pod kostka dzis czuje dalej ten bolący punkt ale już nie w takim stopniu jak przed zabiegiem. Jeżeli noga nie jest napieta tylko luźna to każdy ruch niekontrolowany sprawia mi ból tak samo było przed zabiegiem. Mam obawy ze jednak ten zabieg nie był dokonca potrzebny i boje się że to nie była tego przyczyna. Dlatego chciałbym prosić o poradę. Co może być przyczyną bolu pod kostka, i ograniczeniem ruchomości. Termin do Ortopedy który przeprowadzał zabieg mam na 4 listopada. Pozdrawiam

Omówic z Lekarzem leczącym i ortopedą Dalsza rehabil Ocena stanu pacjenta ; Do interpretacji klinicznej! Ważny PACJENT< WYWIAD< OBJAWY! Ważna kompleksowa ocena;Tarczyca, serce, stresy, emocje Pełny wywiad, analiza wyników badan ' Objawy mogą mieć różne tło, nawet zaburzenia hormonalne, elektrolitowe, inne; Warto przeanalizować wszystkie możliwe przyczyny łącznie z zaburzeniami nastroju, napięciem, niepokojem, obawami i stresami...; Jaki stan ogólny? Jakie inne objawy ; do obserwacji i pełnej oceny ; Konieczna pełna konsultacja neurologiczna ; pełna ocena; wywiad i badanie ; Jaki stan ogólny i neurologiczny, jaki nastrój; Konieczne badanie , analiza dotychczas wykonanych badań ; jakie leki, inne obciążenia , Jaki rodzaj pracy i tryb życia ; inne schorzenia; Nawyki, nastrój, sen etc Pozdrawiam i zapraszam