Co robić z wieloma objawami u 68-latki?

Dzień dobry. Proszę o poradę mam objawy refluksu,a nawet przepukliny zoladkowej ( słowa lekarza rodz) a wynik gastroskopia bez zmian chorobowych.USG brzucha w normie.Mam zle samopoczucie po serach,jajku,mleku.Nie mam tarczycy TSH w normie.Dokuczaja mi czeste dodatkowe skurcze serca, kołatania,wybudza mnie szybkie bicie.Echo i ekg dobre (niewielka niedomykalnosc zastawki mitralnej ).Te objawy powodują że żyje w ciągłym lęku. Leki od psychiatry nie pomogły ( brałam 5 miesięcy).Proszę o radę co robić.Pozdrawiam

Sama Pani rozpoznała problem i jego rozwiązanie - musi Pani odstawić nabiał, prawdopodobnie nie toleruje Pani białek zawartych w wymienionych produktach. Leczenie polega na eliminacji z diety. Jeżeli odczuwa Pani kołatania serca, sugeruję wykonanie 48h EKG metodą Holetra i ponowną konsultację kardiologiczną.