Co może oznaczać ten ciągły ból łopatki?

Mam 65 lat i od czasów młodzieńczych miałem bóle w okolicach łopatki nasilające się na czas okresu zimowego. Przez ostatnie 15 lat ten ból propaguje w kierunku głowy. Na chwilę obecną doszedł do wysokości ostatnich kręgów, co powoduje bóle głowy oraz szumy w uszach. Obawiam się, że będzie jeszcze gorzej. Niestety wizyty u lekarzy a następnie reumatologów itp. niczego nie zmieniły.

Jak obraz raentgenowski czy MRI kręgosłupa szyjnego i piersiowego Jaka aktywność i sprawność ruchowa?? jaki tryb życia nastrój ???

Opisuje Pani objawy zaburzeń snu i obniżonego nastroju; apatia, zmęczenie Uporczywe bóle głowy, może napięciowe, związane z napięciem mięśni i stresem, wadą postawy... Czy przyjmuje Pani na stałe leki poprawiające nastrój Jaka sytuacja zdrowotna; rodzinna ; domowa???? Jaki stan ogólny, apetyt , waga; aktywność fizyczna; zawodowa ??

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, wywiad, ocena stanu ogólnego i neurologicznego, chorób współistniejących ; Ważna kontrola ciśnienia , pulsu, wyniki badań laboratoryjnych

Czy występują inne obciążenia jak : nadciśnienie tętnicze, arytmia, żylaki, zaburzenia krzepnięcia krwi, lipidy: cholesterol i trójglicerydy ?? Jakie używki : papierosy, kawa, narkotyki ?? Jakie stałe leki ?? Ważny tryb życia, pracy; ocena nastroju i snu Ważny PACJENT I OBJAWY Ważne zapisywanie objawów bólowych, innych zaburzeń, kontrola ciśnienia krwi i pulsu

Zapraszam na pełną konsultację, ze wszystkimi wynikami badań; Pozdrawiam i zapraszam na konsultacje , ewentualnie możliwa też VIDEO-KONSULTACJA