Co oznacza te ucisk w obrębie głowy?

Proszę mi pomóc mam nacisk na głowę który nie da mi spać napiera i zatyka uszy gardło od połowy grudnia problemy z żołądkiem testy gastroskopia helikobakter stres antybiotyki ciągnie się do tej pory lekarz przepisał tabletki na sen one mnie wyciszają zasnę ale na drugi dzień problem wraca do tego zmęczenie apatia złe samopoczucie po tabletkach otumaniona a nacisk jak był tak jest jestem już tak strasznie tym wymęczona pozatym brak apetytu zmuszam się do jedzenia lek aż się mi wszystko trzęsie gdy mówiłam że mnie bolą włosy na głowie słyszałam ironię jak mogą boleć włosy przechodzą mi aż takie impulsy po głowie proszę mi pomoc

Opisuje Pani objawy zaburzeń snu i obniżonego nastroju; apatia, zmęczenie Uporczywe bóle głowy, może napięciowe, związane z napięciem mięśni i stresem, wadą postawy... Czy przyjmuje Pani na stałe leki poprawiające nastrój Jaka sytuacja zdrowotna; rodzinna ; domowa???? Jaki stan ogólny, apetyt , waga; aktywność fizyczna; zawodowa ??

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, wywiad, ocena stanu ogólnego i neurologicznego, chorób współistniejących ; Ważna kontrola ciśnienia , pulsu, wyniki badań laboratoryjnych

Czy występują inne obciążenia jak : nadciśnienie tętnicze, arytmia, żylaki, zaburzenia krzepnięcia krwi, lipidy: cholesterol i trójglicerydy ?? Jakie używki : papierosy, kawa, narkotyki ?? Jakie stałe leki ?? Ważny tryb życia, pracy; ocena nastroju i snu Ważny PACJENT I OBJAWY Ważne zapisywanie objawów bólowych, innych zaburzeń, kontrola ciśnienia krwi i pulsu

Zapraszam na pełną konsultację, ze wszystkimi wynikami badań; Pozdrawiam i zapraszam na konsultacje , ewentualnie możliwa też VIDEO-KONSULTACJA