Co znaczy takie drżenie powiek?

Dzień dobry, od ponad 3 miesięcy drży mi prawa dolna powieka (z kilkoma kilkudniowymi przerwami). Jest to drżenie nieprzerwane (nawet w nocy, po przebudzeniu to widzę), wyraźnie widoczne, niebolesne. Od początku przyjmuję magnez (lek), potas, także kompleks witaminy B. Bywało tak, że nawrót następował rano po umyciu włosów (myję je pochylona nad wanną). Inne pochylenia głowy tego nie powodowały, już nie wiem, czy to się jakoś łączy. Miałam już w swoim życiu może ze trzy epizody takiego właśnie drżenia (zawsze to dolna prawa powieka), ale góra trzy tygodnie, nigdy tak długo. Już bardzo źle to znoszę. Anna, 41 lat

Możliwe samoistne łagodne miokimie, drganie powieki Bywa związene z niedoborem elektrolitów: potasu, magnezu z zaburzeniami nerwicowymi, zmeczeniem

Opis i obraz MRI Do interpretacji klinicznej ! Ważny PACJENT I OBJAWY Ważne zapisywanie objawów bólowych, innych zaburzeń, kontrola ciśnienia krwi i pulsu aki stan ogólny, apetyt , waga; aktywność fizyczna; zawodowa ?? Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, wywiad, ocena stanu ogólnego i neurologicznego, chorób współistniejących ; Ważna kontrola ciśnienia , pulsu, wyniki badań laboratoryjnych Czy występują inne obciążenia jak : nadciśnienie tętnicze, arytmia, żylaki, zaburzenia krzepnięcia krwi, lipidy: cholesterol i trójglicerydy ?? Jakie używki : papierosy, kawa, narkotyki ?? Jakie stałe leki ?? Ważny tryb życia, pracy; ocena nastroju i snu Ważny PACJENT I OBJAWY Ważne zapisywanie objawów bólowych, innych zaburzeń, kontrola ciśnienia krwi i pulsu Zapraszam na pełną konsultację, ze wszystkimi wynikami badań; Pozdrawiam i zapraszam na konsultacje , ewentualnie możliwa też VIDEO-KONSULTACJA ; do dalszej diagnostyki ... Pozdrawiam i zapraszam