Co robić z tym opuchniętym okiem?

Od roku puchnie mi prawe oko, codziennie rano opuchlizna jest zauważalna, oko nie boli nie swędzi, jak je naduszę to czuję przemieszczanie się płynu,kiedy dmucham prawą dziurką od nosa czuję powietrze w kąciku oka rozpieranie. Laryngolog wysłał mnie na TK zatok na które czekam.Od paźdzkernika mam osłabiony węch kiedy to miałam zapalenie zatok.Opuchlizna oka występowała już dawniej ale nie bhła ciągła...teraz oko jest opuchnięte codziennie.

Konieczna pełna ocena Pacjneta Jak obraz zatok, badanie okulistyczne ?? Morfol OB, CRP, stany zapalne, wysoka temperatura, choroby naczyn ???

Ważny PACJENT I OBJAWY Ważne zapisywanie objawów bólowych, innych zaburzeń, kontrola ciśnienia krwi i pulsu Do omówienia z Lekarzem leczącym Obraz do porównania z poprzednimi obrazami

aki stan ogólny, apetyt , waga; aktywność fizyczna; zawodowa ?? Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, wywiad, ocena stanu ogólnego i neurologicznego, chorób współistniejących ; Ważna kontrola ciśnienia , pulsu, wyniki badań laboratoryjnych Czy występują inne obciążenia jak : nadciśnienie tętnicze, arytmia, żylaki, zaburzenia krzepnięcia krwi, lipidy: cholesterol i trójglicerydy ?? Jakie używki : papierosy, kawa, narkotyki ?? Jakie stałe leki ?? Ważny tryb życia, pracy; ocena nastroju i snu Ważny PACJENT I OBJAWY Ważne zapisywanie objawów bólowych, innych zaburzeń, kontrola ciśnienia krwi i pulsu Zapraszam na pełną konsultację, ze wszystkimi wynikami badań; Pozdrawiam i zapraszam na konsultacje , ewentualnie możliwa też VIDEO-KONSULTACJA