Co myśleć o takich wynikach u córki?

Dzień dobry. Proszę o analizę wyników krwi oraz dalsze wskazówki. Od dłuższego czasu mojej córce wypadają włosy (duże ilości), jest senna, mniej aktywna, od czasu do czasu leci jej krew z nosa. Czasami uskarża się na mdłości i ból głowy. Zrobiliśmy podstawowe wyniki morfologii: WBC 8,8 RBC 4,1 HGB 12,4 HCT 36 MCV 86,9 MCH 29,9 MCHC 34,4 RDW 9,9 PLT 215 PCT 0,2 PDW 20,4 MPV 7,8 NEU 4,9 LYMPH 3,1 MON 0,6 EOS 0,17 BASO 0,064 OB 14. Wdrożyliśmy do diety szpinak, soki z buraka, warzywa oraz owoce, gdyż myślałam że być może złe samopoczucie spowodowane jest niedoborem żelaza. Badania powtórzyliśmy za ok. 2 tygodnie oraz rozszerzyliśmy je o tarczycę, crp, cukier oraz żelazo w krwi. Jednak wyniki się pogorszyły. Oto wyniki: WBC 8,3 RBC 4,0 HGB 12,3 HCT 35,7 mcv 89,5 mch 21 mchc 34,6 RDW 10,7 PLT 219 PCT0,2 PDW 20,5 MPV 70,1 NEU 4,8 LYMP 2,7 MON 0,5 EOS 0,18 BASO 0,07. TARCZYCA, CRP ORAZ CUKIER W NORMIE JEDNAK POZIOM ŻELZA TO 140 (33-102 NORMA). Córka jest trochę blada, nie ma żadnych sińców, nie uskarża się na nic innego. Proszę o podpowiedź jakie wyniki wykonać jeszcze, co powinno mnie zaniepokoić. Dziękuję za odpowiedź

Wyniki dobre Co się dzieje z Córką , w jej sercu, duszy, emocjach Czy miałą stresy ??

badania w granicach normy

Opis i obraz MRI Do interpretacji klinicznej ! Ważny PACJENT I OBJAWY Ważne zapisywanie objawów bólowych, innych zaburzeń, kontrola ciśnienia krwi i pulsu aki stan ogólny, apetyt , waga; aktywność fizyczna; zawodowa ?? Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, wywiad, ocena stanu ogólnego i neurologicznego, chorób współistniejących ; Ważna kontrola ciśnienia , pulsu, wyniki badań laboratoryjnych Czy występują inne obciążenia jak : nadciśnienie tętnicze, arytmia, żylaki, zaburzenia krzepnięcia krwi, lipidy: cholesterol i trójglicerydy ?? Jakie używki : papierosy, kawa, narkotyki ?? Jakie stałe leki ?? Ważny tryb życia, pracy; ocena nastroju i snu Ważny PACJENT I OBJAWY Ważne zapisywanie objawów bólowych, innych zaburzeń, kontrola ciśnienia krwi i pulsu Zapraszam na pełną konsultację, ze wszystkimi wynikami badań; Pozdrawiam i zapraszam na konsultacje , ewentualnie możliwa też VIDEO-KONSULTACJA ; do dalszej diagnostyki ... Pozdrawiam i zapraszam