Czy za te objawy może odpowiadać kręgosłup?

Witam. Od 5 miesięcy cierpię na duszności, ucisk klatki piersiowej, nudności trwające całe dnie, holter,ekg, tomograf klatki piersiowej, usg brzucha, tarczycy (operacja 2017 usunięto prawy płat) hormony w normie, badania krwi w normie, dodam że w zeszłym roku robiłam rezonans kręgosłupa szyjnego : Zniesienie lordozy z tendencja do kyfozy Zmiany zwyrodnieniowowytworcze na krawędziach trzonow Krążki c3/4/5/6 z cechami częściowego obniżenia sygnału i wysokosci Tylne uwypuklenie krążka c4/5 z niewielką modelacja worka oponowego Centralna wypuklina krążka c5/6 z modelacja worka op i redukcja przedniej rezerwy objętościowej kanału kregowego Rdzeń kregowy bez zmian. Moje pytanie brzmi czy możliwe żeby za te objawy odpowiadał kręgosłup? Dodam że teraz gdy się poruszam raz w lewo raz w prawo trzeszczy mi gdzieś w środku na wysokości klatki piersiowej. Z góry dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź. Pozdrawiam

Opisane zmiany dyskopatyczne do interpretacji klinicznej, zwłaszcza u młodej kobiety Przebyty uraz kręgosłupa, praca w pochyleniu >>

Opis i obraz MRI Do interpretacji klinicznej ! Ważny PACJENT I OBJAWY Ważne zapisywanie objawów bólowych, innych zaburzeń, kontrola ciśnienia krwi i pulsu aki stan ogólny, apetyt , waga; aktywność fizyczna; zawodowa ?? Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, wywiad, ocena stanu ogólnego i neurologicznego, chorób współistniejących ; Ważna kontrola ciśnienia , pulsu, wyniki badań laboratoryjnych Czy występują inne obciążenia jak : nadciśnienie tętnicze, arytmia, żylaki, zaburzenia krzepnięcia krwi, lipidy: cholesterol i trójglicerydy ?? Jakie używki : papierosy, kawa, narkotyki ?? Jakie stałe leki ?? Ważny tryb życia, pracy; ocena nastroju i snu Ważny PACJENT I OBJAWY Ważne zapisywanie objawów bólowych, innych zaburzeń, kontrola ciśnienia krwi i pulsu Zapraszam na pełną konsultację, ze wszystkimi wynikami badań; Pozdrawiam i zapraszam na konsultacje , ewentualnie możliwa też VIDEO-KONSULTACJA ; do dalszej diagnostyki ... Pozdrawiam i zapraszam