Jak leczyć ten ból karku i lewej ręki?

Borykam się z bólami karku i lewej ręki od 14 stycznia. Na zwolnieniu lekarskim jestem juz miesiąc czasu i do dnia dzisiejszego odczuwam bóle barku,mrowienie lewej ręki, bóle ręki sa rwące-szarpane ,sa momenty ze odczuwam jak by z bólu ramie lewe mi opadało jakbym miał a raczej odczuwam jak by ktoś uwieszał się na moim ramieniu,nie czuje prawie wogle małego palca u lewej ręki jakby był znieczulony, wieczorami ból sie bardziej nasila nastepuja wtedy objawy jak dretwienie lewej ręki i kujące bole w okolicach barku jak i okolice karku.Pracuje fizycznie w sklepie .Stosuje leki poltram comboolfen uno,sirdalud czasami Anapran.Smaruje także miejsca gdzie występuje ból maścią chłodzącą. Ból ustępuje natomiast przy nie wielkich czynnościach domowych jak np zmywanie naczyń bóle sie nasilają musze wtedy sie położyć bo nie wyrabiam z bólem. Jutro mam wizytę u Pani doktor proszę o pomoc by ten ból jakoś zminimalizować bym mógł normalnie funkcjonować w życiu codziennym jak i zawodowym.

Ważna pełna ocena Neurologiczna Objawy bólowe korzeniowe ze splotu barkowego, kręgosłupaszyjnego, uciskuokolicy łokcia ?? " óle barku,mrowienie lewej ręki, bóle ręki sa rwące-szarpane ,sa momenty ze odczuwam jak by z bólu ramie lewe mi opadało jakbym miał a raczej odczuwam jak by ktoś uwieszał się na moim ramieniu,nie czuje prawie wogle małego palca u lewej ręki jakby był znieczulony, wieczorami ból sie bardziej nasila nastepuja wtedy objawy jak dretwienie lewej ręki i kujące bole w okolicach barku jak i okolice karku.Pracuje fizycznie w sklepie .Stosuje leki poltram comboolfen uno,sirdalud czasami Anapran.Smaruje także miejsca gdzie występuje ból maścią chłodzącą. Ból ustępuje natomiast przy nie wielkich czynnościach domowych jak np zmywanie naczyń bóle sie nasilają musze wtedy sie położyć bo nie wyrabiam z bólem." Uszkodzenie nerwu łokciowego ?? Zwyrodnienia kręgosłupa szyjnego,?? objawy moga nasilać sie przy dźwiganiu i montonnych pracach;

Ważny PACJENT I OBJAWY Ważne zapisywanie objawów bólowych, innych zaburzeń, kontrola ciśnienia krwi i pulsu

aki stan ogólny, apetyt , waga; aktywność fizyczna; zawodowa ?? Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, wywiad, ocena stanu ogólnego i neurologicznego, chorób współistniejących ; Ważna kontrola ciśnienia , pulsu, wyniki badań laboratoryjnych Czy występują inne obciążenia jak : nadciśnienie tętnicze, arytmia, żylaki, zaburzenia krzepnięcia krwi, lipidy: cholesterol i trójglicerydy ?? Jakie używki : papierosy, kawa, narkotyki ?? Jakie stałe leki ?? Ważny tryb życia, pracy; ocena nastroju i snu Ważny PACJENT I OBJAWY Ważne zapisywanie objawów bólowych, innych zaburzeń, kontrola ciśnienia krwi i pulsu Zapraszam na pełną konsultację, ze wszystkimi wynikami badań; Pozdrawiam i zapraszam na konsultacje , ewentualnie możliwa też VIDEO-KONSULTACJA dodalszej diagnostyki