Co wywołuje częsty niedowład lewej ręki?

Mam 24 lata, jestem kobietą, od 3 lat mam częsty powracający niedowład lewej ręki. Odczuwam wtedy silny ból, od barku aż po same końcówki palców. Jestem po zabiegu (zespół mięśni nadgarstka lewego). Od dwóch tygodni mam ciągłe drętwienie lewej ręki i tracę momentami czucie w niej. Bardzo mi to przeszkadza. Przeszłam już wszystkie możliwe badania i dalej nie znam przyczyny. Proszę o pomoc. Dziękuje.

Witam serdecznie,

nie wiem, jakie dokładnie badania miała Pani robione. Trudno mi jest coś jeszcze doradzić, ponieważ nie znam wyników przeprowadzonych badań.

Koniecznie powinna mieć Pani wykonane RTG barku oraz odcinka C kręgosłupa. Gdyby wyniki były prawidłowe, należy wykonać rezonans magnetyczny kręgosłupa i barku.
Ponadto wskazane jest również wykonanie tomografii komputerowej głowy.

Koniecznie musi być Pani skonsultowana przez neurologa i ortopedę.

Pozdrawiam