Bolesność ręki po urazie łokcia

Witam kilkanascie lat temu miałam uraz prawej ręki w łokciu.Założono mi gips na 4 miesiące i to bylo całe leczenie. Teraz po tak długim czasie ręka okropnie mnie boli. Wszystkie czynności , które wykonuję tą ręką sprawiają mi ból. Najgorzej boli kiedy zginam rękę w nadgarstku oraz gdy odginam ją do tyłu czuję wtedy tak jakby bolesny skurcz od nadgarstka aż do ramienia. Boli wtedy cała ręka włącznie z mięśniami. Ręka jest opuchnięta od nadgarstka do barku. Czy to może być konsekwencja tego urazu

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania i ew. wykonania dodatkowych badań obrazowych nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję kontakt z ortopedą.