Bolesność po operacji cieśni nadgarstka u 25-letniej osoby

Witam. Jestem 4 miesiące po operacji cieśni nadgarstka. Ręka wciąż boli a od 2 miesięcy pojawił się ból również w lewej ręce drętwienie dwóch ostatnich palców u jednej jak i u drugiej ręki, ból wędruje od palców do barku ,lewej ręki nie mogę podnieść do góry bo boli w łokciu. Wykonałam ostatnio RTG nadgarstka prawego ,kręgosłupa piersiowo-lędźwiowego i łokcia prawego czy z lewą ręką może być tak samo jak z prawą.Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Tzn opisane objawy sugerują ucisk na nerw ale łokciowy a nie pośrodkowy jak to jest w zespole cieśni nadgarstka. Proponuję koniecznie udać się do lekarza ortopedy lub reumatologa, po badaniu, być może wykonaniu USG będzie można coś więcej powiedzieć.