Bóle i drętwienie ręki oraz obrzęk palców 2 miesiące po operacji cieśni nadgarstka
Witam.Jestem dwa miesiące po operacji cieśni nadgrastka prawego. 3 tygodnie temu powróciły bóle ręki , drętwienie, obrzęk palców ,ból promienuje od palców do łokcia. w usg wyszło że są zrosty bliznowate czy jest możliwość taka ,że te zrosty uciskają na nerwy i dlatego ta ręka boli?

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Przyczyny autyzmu
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego przyczyny.
Dzień dobry
Istnieje taka możliwość, że zrosty uciskają na nerwy powodując ból.
Najlepiej zgłosić się do lekarza , który przeprowadzał operacje- znajdzie podłoże Pani dolegliwości i z pewnością zadecyduje o dalszym postępowaniu.
Pozdrawiam