Nawrót dolegliwości po operacji kręgosłupa szyjnego

mam taki problem jestem po operacji( 21\11\2014) kręgosłupa szyjnego odcinek c5\c6\c6\c7 mam 2 implanty niestety dolegliwości które miałam przed operacją wróciły miałam niedowład lewej ręki ból barku drętwienie palców 3 ostatnich palce siniały drętwienie twarzy i te dolegliwości powróciły proszę mi powiedzieć co może być przyczyną pozdrawiam anna z góry bardzo dizękuję za odpowiedź

Na początek proszę udać się do lekarza, który wykonywał zabieg operacyjny. Zna Pani dolegliwości przed zabiegiem, wie jaka technika została zastosowana i co zostało wykonane.
Przyczyn może być wiele. Pewnie trzeba będzie wykonać kontrolny MRI odcinka szyjnego kręgosłupa.