Co zrobić przy tych zaburzeniach widzenia?

Witam. Moim problemem jest wzrok, ciągłe zaburzenia widzenia od momentu obudzenia się, aż do momentu wieczornego snu. Co państwo mogliby polecić mi na zaburzenia w postaci pełzających robaczków lub wirujących kropeczek w środkowym polu widzenia. Trwa to cały czas rzekłbym non stop przez 24 godziny na dobę. Miewam przy tym co jakiś czas nudności, zawroty głowy, bóle głowy. Ustępują zwykle następnego dnia i są umiarkowane lub lekkie. Dodam że miałem wykonywane różne badania począwszy od okulisty po neurologa i psychiatrę po wykonaniu wszystkich badań od tej strony rządne wyniki nie są złe, wręcz dobre bez zmian. Ostatnio szybko zaczynam się już męczyć, często przez to nie chce mi się już nic robić. Do pracy chce chodzić, ale te zaburzenie strasznie utradnia życie. Nie potrafię wytrzymać dłużej w pracy niż te max 2 godziny. Od półtora roku moje życie obróciło się o 360 stopni poniżej normy. To mnie blokuję i to czuje. Proszę o pomoc wraz ze wskazaniem kierunku działania.. Mam 24 lata i noszę okulary do dali (w sensie takie, które mi przybliżają), ale nie pamiętam numeracji, wiem na pewno że nie przekroczyło 2 stopni czy tam dioptrii lub czegoś tam. Dziękuję i pozdrawiam

Opisuje Pan niecharakterystyczne zaburzenia widzenia Wyniki konsultacji i badań dobre...; Najważniejszy PACJENT; historia, objawy, inne problemy zdrowotne; sprawność fizyczna. Ważny tryb życia i pracy ; aktywność fizyczna , sport; rodzina. Należy pamiętać też o roli czynników emocjonalnych: nastrój, sen; stresy; tryb życia , dieta ...etc. Nastrój : depresja, stany lękowe, bezsenność ; odgrywa bardzo ważną rolę ! Ważny też element emocjonalny Pomocne mogą być regularne ćwiczenia posturalne, dobra dieta i odpowiednia ilość płynów Ważne WSZYSTKIE LEKI , wyniki badań, inne schorzenia; waga ...Pozdrawiam i zapraszam