Co oznacza taki opis badania wątroby 68-latki?

Witam, jak rozumieć opis badania usg "wątroba powiększona, z cechami steatosis, z obecnością hypoechogenicznego ogniska o wymiarach ok. 16x11mm w w segmencie drugim" pozostałe narządy bez zmian. TK dopiero za kilka dni a bardzo się martwię. Kobieta, 68lat. Proszę o odpowiedź.

Opis USG brzucha : " wątroba powiększona, z cechami steatosis, z obecnością hypoechogenicznego ogniska o wymiarach ok. 16x11mm w w segmencie drugim" pozostałe narządy bez zmian." do interpretacji klinicznej; Najważniejszy PACJENT; historia, objawy, inne problemy zdrowotne; sprawność fizyczna. Ważny tryb życia i pracy ; aktywność fizyczna , sport; rodzina. Należy pamiętać też o roli czynników emocjonalnych: nastrój, sen; stresy; tryb życia , dieta ...etc. Nastrój : depresja, stany lękowe, bezsenność ; odgrywa bardzo ważną rolę ! Ważny też element emocjonalny Pomocne mogą być regularne ćwiczenia posturalne, dobra dieta i odpowiednia ilość płynów Ważne WSZYSTKIE LEKI , wyniki badań, inne schorzenia; waga ...Pozdrawiam i zapraszam