Jaka jest przyczyna tego bólu głowy?

Witam serdecznie. Od paru dni boli mnie glowa i mam takie dziwne uczucie. Mianowicie w środę zaczęło się od bólu głowy. W czwartek byl to bol dość mocny. Musialam wziasc 2 tabletki paracetamol extra . A i tak dalej bolało. W piatek bolało ale było znośnie . Ale mialam incydent mrowienie na głowie i jakby zatykanie uszu.Sobota ok poza tym mrowoeniem - dretwieniem i takim uciskiem w uszach jakby zatykaniem .Trochę ciągnęło do szczęki. Dzis niedziela i glowa uciska w okolicy poniżej skroni i ciągnie do policzków jakby i uszu(zatykanie) ciepło. Biore betabloker raz dziennie. Cienienie dzis w granicach 114/74 . Zaczynam się martwić. Proszę o pomoc i nakierowanie.

Trudno powiedzieć...Najważniejszy PACJENT; historia, objawy, inne problemy zdrowotne; sprawność fizyczna. Ważny tryb życia i pracy ; aktywność fizyczna , sport; rodzina. Należy pamiętać też o roli czynników emocjonalnych: nastrój, sen; stresy; tryb życia , dieta ...etc. Nastrój : depresja, stany lękowe, bezsenność ; odgrywa bardzo ważną rolę ! Ważny też element emocjonalny Pomocne mogą być regularne ćwiczenia posturalne, dobra dieta i odpowiednia ilość płynów Ważne WSZYSTKIE LEKI , wyniki badań, inne schorzenia; waga ...Pozdrawiam i zapraszam