Co mogę zrobić z tymi zawrotami głowy w wieku 72 lat?

Dzień dobry, od półtora roku cierpię na zawroty głowy, właściewie każdy lekarz tak to nazywa, a ja odczuwam wyrażne bujanie w głowie.Jestem osobą samotną, wiek 72 lata i jak do tej pory uważam że nie zostałam zdiagnozowana. Zażywam Nilogrin przez cały czas i mam wrażenie że słabo pomaga, ale jak przerywam stosowamie go jest jeszcze gorzej. Miałam robione różne badania jak Rezonans, przepływy tętnic szyjnych i nie wykazały one dużych zmian. Cierpię na depresję, która powoduje strach przed upadkami, czasami są dni że to bujanie odczuwam nawet leżąc. Jakiej specjalizacji lekarz mógłby mi pomóc, do kogo mogę się zgłosić po pomoc.

Pełna ocena po pełnej konsultacji neurologicznej ! Ważne , że nie stwierdzono patologii w mózgu; " Jestem osobą samotną, wiek 72 lata i jak do tej pory uważam że nie zostałam zdiagnozowana. Zażywam Nilogrin przez cały czas i mam wrażenie że słabo pomaga, ale jak przerywam stosowamie go jest jeszcze gorzej. Miałam robione różne badania jak Rezonans, przepływy tętnic szyjnych i nie wykazały one dużych zmian. Cierpię na depresję, która powoduje strach przed upadkami, czasami są dni że to bujanie odczuwam nawet leżąc." Nastrój : depresja, stany lękowe, bezsenność ; odgrywa bardzo ważną rolę !

Ważny też element emocjonalny Pomocne mogą być regularne ćwiczenia posturalne, dobra dieta i odpowiednia ilość płynów Ważne WSZYSTKIE LEKI , wyniki badań, inne schorzenia; waga ...

Najważniejszy PACJENT; historia, objawy, inne problemy zdrowotne; sprawność fizyczna. Ważny tryb życia i pracy ; aktywność fizyczna , sport; rodzina. Należy pamiętać też o roli czynników emocjonalnych: nastrój, sen; stresy; tryb życia , dieta ...etc Pozdrawiam i zapraszam