Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 0 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co mogę zrobić z tymi przewlekłymi bólami głowy?

Witam, bardzo proszę o poradę. Od 6 lat cierpię na przewlekłe silne bóle głowy. Diagnoza neurologów wahała się przez ten czas między migrenami, napięciowymi a klasterowymi bólami głowy.Ból jest zwykle mocno uciskający, boli szczęka, oczy, twarz. Czasem ból zmienia się na krótki i przeszywający. Boli mnie prawie cały czas. Różne leki raz pomagają, raz nie. Czasem boli mocno przy kaszlu, schylaniu i wysiłku. Mam zawroty głowy. W RM zespół Arnolda (nic nie jest uciśnięte) i torbiel szyszynki 2cm, też nic nie uciska. Wszystkie inne badania w normie, a miałam badane już chyba wszystko. W rodzinie- tata silne migreny, udar niedokrwienny, mama zapalenie nerwu trójdzielnego, depresja. Proszę o pomoc, co mam robić z tym bólem, co to może być? Dodam, że mam 24 lata, prowadzę zdrowy tryb życia.
KOBIETA, 24 LAT około miesiąca temu

Pierwsze objawy autyzmu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego pierwsze objawy.

Chroniczne bóle głowy u młodej 24 letniej kobiety mogą mieć wiele przyczyn fizycznych i psychicznych; Ma Pani cechy migreny i napięciowych , szyjnopochodnych bólów głowy Na pewno NIE KLASTEROWE bóle głowy! i zawroty głowy W MRI " W RM zespół Arnolda (nic nie jest uciśnięte) i torbiel szyszynki 2cm, też nic nie uciska. Wszystkie inne badania w normie, a miałam badane już chyba wszystko. W rodzinie- tata silne migreny, udar niedokrwienny, mama zapalenie nerwu trójdzielnego, depresja." Jak Pani nastrój, sen problemy Jakie leki??? Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, m może też rozmowa z Psychologiem WAŻNY PACJENT i objawy, wywiad, nastrój, wyniki Koniecza pełna konsultacja: wywiad, badanie, przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, zaburzenia hormonalne, endokrynologiczne ; inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog

Specjalista neurolog. Ekspertka w dziedzinie leczenia migreny oraz przewlekłego bólu głowy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy